Küpsiste kasutamise poliitika

Kuidas me küpsiseid kasutame

Küpsis on väike tekstifail, mis salvestatakse teie arvutisse, tahvelarvutisse või telefoni meie veebilehel külastamisel. See sisaldab anonüümset teavet, näiteks ainulaadne identifikaator ja saidi nimi ning mõned numbrid ja arvud.

Sellel veebilehel kasutame meie ja meie teenusepakkujad küpsiseid, et kohandada rakendusi ja teenuseid, parandada sisu ja kasutuskogemust, mõõta rakenduse tõhusust ning tagada usaldus ja turvalisus.

Kasutatavad küpsised

Olulised küpsised

Olulised küpsised on vajalikud veebilehe töötamiseks, näiteks, et külastaja jääks oma kontosse sisselogituks. Olulisi küpsised ei saa keelata.

Küpsise nimi Küpsise kirjeldus
JSESSIONID Kasutatakse Websphere’i seansi haldamiseks.
ee_CookiesSettings Kasutatakse üldiselt küpsiste haldamiseks.

Vähem olulised, kuid kahjutud küpsised

Need küpsised pole põhifunktsioonideks vajalikud. Need on mõeldud veebilehe kasutuskogemuse parandamiseks, näiteks kasutaja eelistusi salvestavad küpsised, nt eelistatud keel

Küpsise nimi Küpsise kirjeldus
favlanguage_ee Kasutatakse eelistatud keele teabe salvestamiseks.

Jõudlust parandavad küpsised

Need küpsised aitavad teie kasutust jälgides veebilehte kaudselt parandada. Küpsised koguvad teavet ja võivad edastada veebilehe kasutamise statistikat konkreetseid külastajaid isiklikult tuvastamata.

Küpsise nimi Küpsise kirjeldus
idrxvr XiTi tarkvara osa: liikluse jälgimine ja tähelepanu pööramine teemadele, mis võivad meie veebilehte sirvides esile kerkida.
xtvrn XiTi tarkvara osa: liikluse jälgimine ja tähelepanu pööramine teemadele, mis võivad meie veebilehte sirvides esile kerkida.
xtan550598 XiTi tarkvara osa: liikluse jälgimine ja tähelepanu pööramine teemadele, mis võivad meie veebilehte sirvides esile kerkida.
xtant550598 XiTi tarkvara osa: liikluse jälgimine ja tähelepanu pööramine teemadele, mis võivad meie veebilehte sirvides esile kerkida.
xtvalCZ XiTi tarkvara osa: liikluse jälgimine ja tähelepanu pööramine teemadele, mis võivad meie veebilehte sirvides esile kerkida.
__utma Google Analyticsi osa: liikluse jälgimine ja tähelepanu pööramine teemadele, mis võivad meie veebilehte sirvides esile kerkida.
__utmb Google Analyticsi osa: liikluse jälgimine ja tähelepanu pööramine teemadele, mis võivad meie veebilehte sirvides esile kerkida.
__utmc Google Analyticsi osa: liikluse jälgimine ja tähelepanu pööramine teemadele, mis võivad meie veebilehte sirvides esile kerkida.
__utmz Google Analyticsi osa: liikluse jälgimine ja tähelepanu pööramine teemadele, mis võivad meie veebilehte sirvides esile kerkida.

Mida teha, kui te ei taha küpsiste paigaldamist

Mõne inimese jaoks on liiga pealetükkiv mõte sellest, et veebisait salvestab teavet nende arvutisse või mobiiltelefoni, eriti siis, kui seda teavet salvestab ja kasutab kolmas pool nende teadmata. Kui te soovite, siis on võimalik juba paigaldatud küpsised blokeerida või kustutada, kuid tuleb olla teadlik sellest, et võite kaotada mõned veebisaidi funktsioonid.

Te saate otsustada, missugused küpsiste rühmad te soovite selle veebisaidi jaoks lubada või keelata, kui külastate küpsiste seadete lehekülge.
Veebilehelt www.allaboutcookies.org saate rohkem teada küpsiste kohta, sealhulgas näete, missugused küpsised on paigaldatud ning kuidas neid hallata ja kustutada.